MVDr. Gabriela Jašurková Mikutová
Šafaříkova 2272

Novinky z naší odinace

 

 *

 

 

Upozorňujeme na zpřísnění vydávání pasů pro psy, kočky a fretky cestující mimo ČR.  Prosíme pokud pas nemáte, zastavte se  včas, zvíře se musí při vydání pasu načipovat a přeočkovat proti vzteklině a cestování je možné až 3 týdny po vydání. Používáme šetrné malé čipy.

 

 ***

 

NAŠE ORDINACE NA FACEBOOKU

 

 

***

 

ŠPIČKOVÉ VETERINÁRNÍ DIETY ROYAL CANIN  a  HILL´S

 

DIETY PRO KOČKY A PSY URINARY ( močové cesty) , HEPATIC (játra) , HYPOALERGENIC ( pro alergiky), DENTAL ( na zuby), GASTROINTESTINAL (žaludek, střeva, slinivka), RENAL (ledviny), OBESITY ( nadváha), SENSITIVITY (citlivé zažívání a kožní problémy) , DIABETIC ( cukrovka) a další.

 

 Další na objednávku telefonicky či e-mailem.

Možnost zaslání našim pacientům poštou na dobírku (poštovné 150,- ).

  

 

***

 

Provádíme ostříhání zacuchané nebo zplstnatělé srsti u problematických psů a koček v sedaci.

 

***  

STÁLE VÍCE PEJSKŮ TRPÍ KOŽNÍMI PROBLÉMY A SVĚDĚNÍM ZPŮSOBENÝM ALERGIÍ. NABÍZÍME PROVEDENÍ ALERGICKÝCH TESTŮ:

1. Atopie základní vyšetření ( roztoči, pyly, plísně, blechy)

2.  Celoroční alergie ( detailní rozbor  citlivosti na nejčastějších plísně a roztoče). Možnost výroby vakcíny k léčbě!

3. Sezónní alergie ( detailní rozbor citlivosti na nejčastější pyly trav, rostlin a stromů). Možnost výroby vakcíny k léčbě!

4. Alergie na potraviny ( maso kachní, kuřecí, hovězí, vepřové,jehněčí, krůtí, rybí, pšenice, soja, ječmen, rýže, brambory, kukuřice, oves, kravské mléko, vejce).  Následně možný výběr vhodného krmiva.

K VYŠETŘENÍ OBVYKLE STAČÍ JEDEN ODBĚR KRVE.

***

Nevyhazujte prosím prošlé autolékárničky (obvazy) ,  rádi si je vezmeme k ošetření koní. 

 

PROVÁDÍME SBĚR TVRDÉHO CHLEBA A PEČIVA JAKO PAMLSEK  PRO KONÍKY. NÁDOBA JE V NAŠÍ ČEKÁRNĚ.  Pečivo musí být suché a neplesnivé. Moc děkujeme.

 

 

 

***

 Upozorňujeme majitele psů a koček na velké nebezpečí při podávání lidských léků proto zánětu, bolesti a horečce. Například již jedna tableta obsahující ibuprofen (Ibuprofen, Ibalgin, Brufen) může způsobit žaludeční vřed ( někdy i se smrtelnými následky - vykrvácení do břicha!) a u menšího psa  i  vážnou otravu organismu, zvracení s krví, krvavý průjem.  Kočku můžete snadno přiotrávit i běžným paracetamolem ( Paralen, Panadol..).  Operací jsme například museli řešit otevřený vřed na začátku tenkého střeva u kočky po podání lidského léku na bolesti s nimesulidem (  Aulin/Coxtral) , bez operace by nepřežila. 
Bohužel jsme se setkali i s případy, kdy tyto léky doporučil podat veterinární lékař. Zastavte se u nás, nabídneme Vám pro pejsky a kočičky  bezpečné tablety nebo sirup proti zánětu, bolesti a horečce.

 

*

 

 

 

Aktuálně

  

*

NÁŠ  FACEBOOK

 

*

K ošetřování koní využijeme obsah prošlých autolékárniček ( obvazy) , nevyhazujte je,  rádi si je vezmeme.

*

PROVÁDÍME SBĚR TVRDÉHO CHLEBA A PEČIVA JAKO PAMLSEK PRO KONÍKY. NÁDOBA JE V NAŠÍ ČEKÁRNĚ. Pečivo musí být suché a neplesnivé. Moc děkujeme.

  

 


 
© 2012 Veterinární ambulance Chomutov. Tvorba stránek pro chovatele